Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Plas SHERRI në Komisionin e Sigurisë, deputeti i PS uron Ditën e Pavarësisë me foton e Enver Hoxhës, revoltohen deputetët demokratë: Turp! O faqezi, hiqe këtë foto

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Urimi me foton e diktatorit Enver Hoxha i deputetit Bujar Çela në grupin e “Whatsapp” të Komisionit të Sigurisë, ka bërë që të revoltohen deputetët e Partisë Demokratike.

Ka qenë nënkryetari i PD, Enkelejd Alibeaj, ai që ka reaguar i pari, teksa e quan një turp urimin e Çelës, ndërsa i drejtohet “faqezi” dhe i kërkon të heqë këtë foto. Pas tij, edhe deputetja Dhurata Çupi e ka quajtur të papranueshëm postimin e Çelës, pork y i fundit nuk është shqetësuar nga mesazhet e kolegëve, madje u ka shkruar “Rrituni për Shqipërinë që duam”.

Edhe deputetët Isuf Çela e Lindita Metalia kanë kërkuar që Bujar Çela ta heqë atë foto, pork y i fundit ka vijuar të qëndrojë indiferentë ndaj mesazheve të tyre, duke kthyer një përgjigje të shkurtër, “bëhu njeri dhe jeto kohën”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img