Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Plas sherri në eventin muzikor, lëndohet këngëtarja greke Elena Paparizou

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy reperë janë përleshur me një tjetrin, duke shkaktuar një rrëmujë gjatë ceremonisë vjetore të ndarjes së çmimeve “Mad Video Music Awards 22” në Athinë.

Si pasojë nga rrëmuja që u shkaktua në prapaskenat e koncertit, mbeti e lënduar prezantuesja e njohur greke Roula Koromila dhe këngëtarja e njohur Elena Paparizou.

albsig

spring

Kjo e fundit ndodhej shumë pranë vendit ku ka ndodhur përleshja dhe ka tentuar që të largohet nga vendngjarja.

Sherri ndodhi teksa Ioanna Paliospyrou ishte në skenë dhe do t’i jepte këngëtares Elena Paparizou çmimin e baladës më të mirë të vitit, e cila në atë kohë ndodhej në vendet VIP.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img