Tirana
light rain
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
9 °
Mar
6 °
E premte, 27 Janar, 2023

Plas sherri në emision: ‘Ti s’merr vesh, je i trashë. O delirant’ Ndreu kapet me Salianjin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka pasur përplasje dhe fyerje mes deputetit demokrat Ervin Salianji me deputetin socialist Pjerin Ndreu. Të ftuar ne emisionin ‘Studio e Hapur’ dy deputetët nuk i kanë kursyer ofendimet dhe fyerjet ndaj njeri-tjetrit teksa po diskutonin për çështjen ‘Tahiri’.

DEBATET:

Ndreu: Ti nuk merr vesh çfarë thua

Salinaji: Unë refuzoj të flas me ty dhe me nivelin tënd

Ndreu: Je delirant

Salinaji: E di kush të ka sjellë në parlament

Ndreu: Kush më ka sjellë?

Salianji: Të ka sjellë në Kuvend Igli Toska

Ndreu: Ti qenke i trashë

Më shumë


spot_img
spot_img