Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Plas sherri në emision për VILAT te Gjiri Lalëzit, SHPËRTHEN Nano ndaj ish-ministrit të PD: Vilën e sat ëme, unë një apartament kam. Ik ore kërriç… (DEBATI)

Lajme të ngjashëm

Ka degjeneruar debati në emisionin “Opinion” mes analistit Mustafa Nano dhe ish ministrit teknik të PD-së, Gazmend Bardhi.

Gjithçka ka nisur kur Nano ka përmendur vilat e politikanëve, ndërsa Bardhi i është kthyer duke thënë se “Vilë në Surrel vetëm Edi Rama ka”. Ish ministri i PD i ka kujtuar edhe vilën në Gjirin e Lalëzit, por Nano ka shpërthyer në ofendime duke thënë se ka vetëm një apartament 70 e ca metra katror.

DEBATI:

Bardhi: Nano përmendi vilat por vilë në Surrel vetëm Edi Rama ka, nuk ka ndonjë nga opozita. Ose merremi me vilën tënde në Lalz

Nano: Vilën time? Vilën e sat ëme

Nano: Kujt i thua vilën time ti? Unë kam një apartament në Lalz

Nano: Tani do më dëgjosh mua për atë punën e vilave? Vilë ka Sali Berisha dhe Ilir Meta në Lalz, më të mëdhatë

Bardhi: Sapo e pranove

Nano: Je idio, o kërriç

Bardhi: Sapo e pranove vetë… qetësohu

Nano: Si të qetësohem ore, ik ore zullumqar. Fevzi ky është problemi edhe ne merremi me një aty në Vlorë që s’e dimë kush është

Më shumë