Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
42 °
Pre
33 °
Sht
36 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Plas sherri në Elbasan, demokrati Luçiano Boçi përplaset fizikisht me biznesmenin Gjergj Luca

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

67f9410af236fd6dff140c5ce4aa391c scaled

Kandidati për deputet i PD në Elbasan Luçiano Boçi, është përplasur fizikisht ditën e sotme me biznesmenin Gjergj Luca.

Shkaku i përplasjes mes tyre nuk dihet ende. Boçi dhe Luca bëhet me dije se janë konfliktuar fizikisht në një lokal në Labinot.

Burime për mediat nga Elbasani bëjnë me dije se Luca ka kërcënuar Boçin dhe të dy më pas janë përplasur fizikisht. Si kandidati i PD për deputet dhe biznesmeni kanë bërë denoncimet e tyre në Prokurori.

Deri tani nuk ka asnjë reagim nga të dy personat e përfshirë në sherr, por dyshohet se shkak për përplasjen mes Boçit dhe Lucës ka qenë një takim elektoral i kandidatit të PD në një lokal në periferi të Elbasanit.

Biznesmeni ka shkuar aty me disa persona dhe është konfliktuar fizikisht me Luçiano Boçin.

LEXO EDHE:

‘Më ka vjedhur telefonin!’ Pas sherrit Gjergj Luca akuzon Boçin, i përgjigjet gazetares që e pyeti për plagët: Kam një shenjë që po ta tregova s’do të vijë mirë

Përplasja e biznesmenit Luca me pedagogun, flet Luçiano Boçi: Më sulmoi dhe kërcënoi me jetë (Publikon FOTON pas ngjarjes)

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img