Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Plas sherri në Durrës, 18-vjeçari nxjerr thikën dhe plagos burrin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit ku një person ka mbetur i plagosur.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se për ngjarjen ka rënë në pranga një 18-vjeçar, pasi pas një konflikti për motive të dobëta ka goditur me thikë shtetasin me ininciale F.Xh.

Menjëherë ai është nisur drejt spitalit për të marrë ndihmën mjekësore, ndërkohë ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Më shumë


spot_img

spot_img