Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
38 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
36 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Plas sherri në Dragash, polici plagos me armë dy persona (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

27543f6922dd78b755ad57fa43c02dce

Një efektiv policie ka plagosur dy qytetarë  mbrëmjen e sotme në  Dragash të Kosovës.

Lajmi është konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

Sipas këtij të fundit, polici ka qenë jashtë orarit të punës dhe pas një mosmarrëveshje, ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar drejt 2 qytetarëve, duke i plagosur.

“Zyrtari policor i cili ka qenë jashtë orarit të punës pas një mosmarrëveshje ka plagosur dy qytetarë. Rasti ka ndodhur rreth orës 16:00”, tha ai.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img