Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Plas sherri në Bashkinë e Vlorës, shoqërohet në polici ish-drejtori i Ujësjellësit dhe disa zyrtarë të tjerë, në komisariat shkon edhe Dritan Leli

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka plasur sherri në mbledhjen e drejtuesve të bashkisë së Vlorës dhe drejtuesve të Ujësjellësit të këtij qyteti.

Mësohet se situaata ka agravuar pas mbledhjes, ku ish-drejtori i Ujësjellësit Shkëlqim Leskaj, i cili ka dhënë dorëheqjen disa javë më parë, nuk ka pranuar të lirojë zyrën.

Policia ka shoqëruar në komisariat Leskajn dhe disa zyrtarë të tjerë të bashkisë, ndërkohë që mësohet se në polici ka shkuar edhe kryebashkiaku Dritan Leli për të sqaruar situatën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img