Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

PLAS SHERRI në bashkinë e Gjirokastrës, grushta mes 2 zyrtarëve (EMRAT)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

64ee31f20c6f9cc240a5dc66c826234c

Një sherr mes dy zyrtarëve në bashkinë e Gjirokastrës raportohet të ketë ndodhur ditën e sotme.

Mësohet se konflikti ka ndodhur mes drejtorit të Ujërave për Zonat rurale, Bashkim Tola dhe vartësit të tij (përgjegjës) për ujësjellësin rural Engjell Imeraj.

Pas debateve konflikti ka agravuar edhe në dhunë fizike, ndërsa Bashkim Tola sot është paraqitur dhe ka bërë kallëzim ndaj vartësit të tij Ëngjëll Imeraj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img