Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

VIDEO/ Plas sherri në avion, pasagjerja sulmon stjuardesën dhe i thyen 2 dhëmbë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në një avion të linjës “Southwest – San Diego”, ku një pasagjere ka sulmuar fizikisht stjuardesën.

Ngjarja ndodhi teksa avioni ishte në fluturim, ndërkohë që nuk dihet se çfarë e acaroi pasagjeren që bëri atë veprim. Nga goditjet e pasagjeres, stjuardesa u gjakos në fytyrë dhe humbi dy dhëmbë, ndërsa u desh ndërhyrja e një tjetër pasagjeri që sherri të mbyllej.

Video është publikuar nga CNN, ndërkohë që pasagjerja është arrestuar sapo avioni ka zbritur në tokë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img