Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Plas sherri në avion, pasagjerja godet me grushte stjuardesen se i kërkoi të vendoste maskën (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një situatë e pazakontë ka ndodhur në avionin e linjës Southëest Airlines, në SHBA ku një pasagjere ka goditur me grushte një stjuardesë.

Incidenti ndodhi pasi pasagjerja nuk kishte vënë maskën mbrojtëse dhe stjuardesa i kërkoi që ta vendoste atë. Por mesa duket kjo gjë nuk i ka pëlqyer pasagjeres, e cila është revoltuar dhe ka filluar të godasë punonjësen e avionit.

Sipas Administratës Federale të Aviacionit, incidente si këto kanë qenë të shpeshta në SHBA, ku shumica e tyre kishin të bënin me mbajtjen e maskës mbrojtëse.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img