Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Plas sherri mes të rinjve në Shkodër, 30 vjeçari plagoset me thikë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër, ku për pasojë është plagosur me thikë një 30 vjeçar.

Policia njofton se 25 vjeçari Q.M ka plagosur Ç.T, 30 vjeç, me këtë të fundit që është transportuar në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

“Më datë 04.09.2021, rreth orës 22:20, në pedonalen pranë Urës së Bunës gjatë një konflikti të çastit, shtetasi Q.M.,25 vjeç ka plagosur me një mjet prerës thikë shtetasin Ç.T. 30 vjeç. I dëmtuari ndodhet në Spitalin Rajonal Shkodër, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shërbimet e Policisë kanë bërë të mundur kapjen e autorit dhe shoqërimin e tij në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img