Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Plas sherri mes të rinjve në Selanik, 15 persona i vënë flakën me pishtar një 19 vjeçari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Efkarpia, Selanik. Një grup prej rreth 15 personazh sulmuan një grup tjetër të rinjsh të cilët ishin në Sheshin Kolonel Ath.Katsia.

Autorët e sulmit arritën që të kapnin një prej të rinjve të cilët po ndiqnin. Pasi e kanë kapur dhe rrahën, më pas i kanë shkaktuar djegie në trup me flakët e një pishtari që mbanin në dorë.

Menjëherë në vendin e  ngjarjes mbërritën forcat policore të cilët filluan hetimin për zbardhjen e saj.

Ndërkohë, 19-vjeçari u dërgua me urgjencë në spital me djegie në shpinë dhe këmbë. Sipas mediave vendase fatmirësisht i riu ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Screenshot 2 37

Më shumë

spot_img
spot_img