Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

“Plas” sherri mes të rinjve në Fushë-Krujë, plagoset një i ri me thikë (DETAJET E PARA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Halil në Fushë-Krujë.

Bëhet me dije se disa të rinjë janë përfshirë në një konflikt me njëri-tjetri, ku për pasojë ka mbetur i plagosur me thikë një i ri.

Mësohet se të rinjtë janë të afërm me njëri-tjetrin. Sipas të dhënave paraprake dyshohet shkak është bërë një konflikt banal dhe që nuk ka lidhje me zgjedhjet.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbadhjen e plotë të rrethaneve të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img