Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Plas SHERRI mes të rinjve në Elbasan, një person në gjendje kritike për jetën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2dfb05937fba7ca4a0820b0be17ae6bd

Një sherr i madh mes disa personash ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Për pasojë një djalë i ri ka mbetur i plagosur dhe është dërguar me urgjencë në spital, ku ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje dheka shoqëruar disa persona, ndërkohë që po pubohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img