Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E mërkurë, 5 Maj, 2021
spot_img

Plas sherri mes sirianëve te rruga e Kavajës, i riu “masakron” me sende të forta dhe bën për spital një 18-vjeçar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr mes dy shtetasve sirianë ka ndodhur ditën e sotme tek rruga e Kavajës në Tiranë.

Sipas njoftimit paraprak mësohet se shtetasi me iniciale S. H., 24 vjeç, ka goditur me sende të forta shtetasin B. M., 18 vjeç.

Si pasojë e konfliktit është plagosur lehtë ky i fundit, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Policia ka shoqëruar autorin e plagosjes.

Njoftimi paraprak: Tiranë

Rreth orës 14:50, në fillim të rrugës Kavajës, gjatë një konflikti midis dy shtetasve sirian, shtetasi me iniciale S. H., 24 vjeç, ka goditur me sende të forta shtetasin B. M., 18 vjeç. Si pasojë e konfliktit është dëmtuar lehtë shtetasi B. M., i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën, ndërsa autori i dyshuar i ngjarjes shtetasi S. H., u shoqërua në Komisariat për veprime të metejshme hetimore. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img