Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
64 %
2.1kmh
75 %
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
18 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

“Plas” sherri mes shqiptarëve në Greqi, i riu plagos me thikë bashkëatëdhetarin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Strymoniko, Serres, ku dy shqiptarë janë konfliktuar me njëri-tjetrin.

Mediat greke bëjnë me dije se shqiptarët të moshave 31-vjeçare jnë konfliktuar me njëri tjetrin dhe pas sherrit me fjalë ka degjeruar deri në përplasje fizike, ku njëri ka njerrë thikën dhe ka plagosur tjetrin.

Bëhet me dije se shqiptari, identiteti i të cilët nuk është bërë me dije është dërguar menjëherë në spital, ku ndodhet në kujdesin e mjekëve.

Policia ka shapllur në kërkim autorin dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

spot_img

Më shumë

spot_img