Hapësire reklamuese

Arkiva

Plas sherri mes shqiptarëve dhe grekëve, në pranga 17-vjeçari me babanë

Shkruar nga Newsbomb
Plas sherri mes shqiptarëve dhe grekëve, në pranga

Policia në Rodos ka arrestuar një 17 vjeçar shqiptar pasi dyshohet se ka goditur me thikë në bark një 39-vjeçar dhe një 26-vjeçar.

Përveç ngjarjes, policia arrestoi edhe babain e tij 48-vjeçar për neglizhencë mbikëqyrjeje. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së dielës dhe ka informacione se përveç 17-vjeçarit, në sherr ka qenë edhe një bashkatdhetar tjetër, i cili është shpallur në kërkim.

Sipas informacioneve, dy shqiptarët i kanë goditur me një send të mprehtë (thikë) dy grekët. Dy të plagosurit u dërguan në spitalin e Rodos ku pasi iu dha ndihma e parë më pas u larguan.

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese