Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Plas SHERRI mes militantëve të PD dhe PS në ELBASAN, shoqërohen disa persona (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1d13e1c255a0cbfa9ff872702cd77955

 Një sherr i madh ka shpërthyer mes militantëve të Partisë Socialiste dhe Demokratike në qytetin e Elbasanit.

Bëhet me dije se në sherr janë përfshirë disa persona, pas provokimeve që simpatizantët e PD, të cilët kanë bërë thirrje “Rama ik” gjatë kohës kur kryeministri po kalonte në qytet.

Mësohet se në përplasjen fizike është përfshirë edhe ish-deputeti Aurel Bylykbashi.

Policia ka shoqëruar disa persona në komisariat, ndërkohë që qyteti është i mbushur me njerëz që kanë shkuar të festojnë Ditën e Verës.

Më shumë

spot_img
spot_img