Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

Plas sherri mes kushërinjve te “Rruga e Kavajës”, i riu denoncon djalin e tezes, ai arratiset me makinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr mes dy kushërinjve ka ndodhur mbrëmjen e sotme te “Rruga e Kavajës” në kryeqytet.

Mësohet se dy të rinjtë janë djem tezesh, teksa njëri prej tyre, A.M, pas konfliktit ka shkuar në polici dhe ka kërkuar ndihëmn e efektuivëve.

Policia është nisur për të kapur R.L, por ai është arratisur me makinë dhe efektivët janë vënë në ndjekje të tij, ndërsa A.M ndodhet në komisariat për të sqaruar rrethanat e ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img