Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

PLAS sherri mes dy ish-konkurrentëve të Përputhen, Blerimi kërcënon me VIDEO Atdheun: Do të të djeg shpirtin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy ish-konkurrentët e “Përputhen”, Blerimi dhe Atdheu gjithmonë me njëri-tjetrin kanë pasur një marrëdhënie të tensionuar, si brenda ashtu dhe jashtë emisionit.

“Molla e sherrit” mes dy çunave asoj kohe ishte Antonela, pasi Atdheu u rikthye në emision vetëm për të, veprim i cili nuk i pëlqeu aspak Blerimit.

I ftuar së fundmi në një emision, ku duhet të komentonte personazhet e “Përputhen”, Atdheu dogji foton e Blerimit.

Ky veprim i Atdheut nuk është pritur fare mirë nga Blerimi i cili ka reaguar i revoltuar në rrjetet sociale. Në nëj video të publikuar ai kërcënon Atdheun, duke u shprehur se do i djegë shpirtin.

“Unë dua ta pyes se si është ndjerë kur dy shokët tanë e kanë tërhequr nga motori dhe gati sa nuk e ka bërë në b**** prej tyre? Po të them diçka unë foto nuk di të djeg, por shpirtin po. Mbaje mend këtë!”, thotë Blerimi.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img