Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
spot_img

“Plas” sherri mes adoleshentëve në Vlorë, 17 vjeçari plagos me thikë bashkëmoshatarin, policia prangos të riun

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 17 vjeçar është arrestuar nga efektivët e Policisë së Vlorës, pasi akuzohet se ka plagosur me thikë një bashkëmoshatar.

Sipas uniformave blu shtetasi G. J., 17 vjeç, banues në Vlorë gjatë një konflikti në lagjen ‘Pavarësia’ ka goditur me thikë shtetasin E. D., 17 vjeç, banues në Vlorë.

I plagosuri është dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë u arrestua në flagrancë shtetasi G. J., 17 vjeç, banues në Vlorë, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, në lagjen “Pavarsia”, Vlorë, ka goditur me mjet prerës (thikë), shtetasin E. D., 17 vjeç, banues në Vlorë, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img