Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Plas sherri me thika në Vlorë, plagoset në qafë një 20-vjeçar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr mes të rinjve ka ndodhur në një lokal në Vlorë. Mësohet se gjatë konfliktit janë përdorur mjete prerëse si ‘thikat’.

Gjatë sherrit është plagosur një 20-vjeçar në lagjen “Cole” të Vlorës dhe është transportuar drejt spitalit Rajonal të Vlorës.

Burime bëjnë me dije se 20-vjeçari është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa raportohet se shkak për sherrin janë bërë motive të dobëta mes të rinjve.

Njoftimi i policisë:

Vlorë/Informacion paraprak Më datë 20.05.2021, në orës 10:50 në lagjen “24 Maji”, Vlorë, në një lokal, dyshohet se pas një konflikti të çastit, është goditur me mjet prerës (thikë), shtetasi A. L., 20 vjeç, jashtë rrezikut për jetën.

Autori i ngjarjes dyshohet se është shtetasi A.V dhe shërbimet e Policisë janë  vënë në ndjekje të tij. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img