Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Plas sherri me thika në Pogradec, 19 vjeçari dërgohet me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ssherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Pogradecit. Si pasojë, ka mbetur i plagosur me thikë 19 vjeçari A.T.

I riu është nisur menjëherë drejt spitalit për të marrë ndihmën mjekësore, ndërkohë që policia ka identifikuar autorin dhe po punon për kapjen e tij.

Më datë 29.10.2021, rreth orës 20:00, në Spitalin e Pogradecit, ka shkuar i dëmtuar me mjet prerës, jashtë rrezikut për jetën, shtetasi A. T., 19 vjeç, banues në Pogradec, i cili dyshohet të jetë dëmtuar gjatë një konflikti të çastit nga një shtetas tjetër. Policia ka identifikuar autorin e dyshuar, po punon për kapjen e tij dhe sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img