Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
28 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Plas sherri me thika në mes të Durrësit, plagoset rëndë 20-vjeçari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 20-vjeçar është plagosur me thikë këtë të mërkurë në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.17 tek stacioni i trenit, ku i riu ka marrë plagë të rënda pas një konflikti të çastit.

Mësohet se i plagosuri ndodhet në gjendje të rëndë dhe momentalisht ndodhet në sallën e operimit në Spitalin Rajonal të Durrësit.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e plagosjes, ndërkohë Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për kapjen e autorit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img