Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Plas sherri me thika mes shqiptarëve në mes të Italisë, njëri tentoi të arratisej duke u hedhur në ujë, bashkaatdhetarët e kapin dhe e plagosin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr me thika ka ndodhur mes tre shqiptarëve, që cilësohen si trafikantë droge në Rio Marin në Venecia.

Sipas mediave italiane mësohet se një prej të plagosurve është dërguar në spital, ndërkohë ngjarja ndodhi mesditën e kësaj të shtune.

albsig

Sipas hetimeve, dy prej shqiptarëve sulmuan të tretin, të gjithë trafikantë droge. Pas sherrit, njëri prej tyre tentoi të largohej dhe u hodh në ujë, mirëpo nuk arriti ti shpëtonte bashkaatdhetarëve të cilët e kapën dhe e plagosën me thikë.

Ai u shtrua në spital, ku po merr trajtim mjekësor ndërsa dy të tjerët janë larguar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img