Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Plas sherri me sende të forta në Vlorë, një person plagoset në kokë dhe dërgohet me urgjencë në spital

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0068eca15c1d28d9c250f66151a7f0d5

Një person ka mbetur i plagosur me sende të forta pasditen e sotme në qytetin e Vlorës, pas një sherri mes dy personave në zonën e “Ujit të Ftohtë”.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ndërkohë që i plagosuri është nisur me urgjencë drejt spitalit.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen rrethanave të plota të ngjarjes, ndërkohë që ende nuk bëhet i ditur identiteti i të lënduarit.

“Sot, rreth orës 18:26, në lagjen “Pavarsia”, Vlorë, dyshohet se si pasojë e një konflikti të çastit, është dëmtuar me sende të forta në kokë shtetasi R. D., 59 vjeç, banues në Vlorë, i cili është transportuar në spital për ndihmë mjeksore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes ku vijon puna për zbardhjen dhe dokumentin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e qeverië.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img