Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Plas SHERRI me mjete të forta në Elbasan, plagosen dy persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e966777e4032415913f24e15ec1809e3

Një sherr me sende të dorta mes dy personave ka ndodhur në ELbasan, në lagjen “11 nëntori”.

Për pasojë , kanë mbetur të plagosur F.S, 36 vjeç dhe K.P, 44 vjeç.

Mendohet se sherri ka nisur për arsye banale, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje për të hetuar.

Të plagosurit janë nisur drejt spitalit për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img