Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Plas sherri mes të rinjve në një lokal në ish-Bllok, policia shoqëron dy persona

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur pak minuta më parë në një lokal në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

MËsohet se dy grupe të rinjsh fillimisht janë konfliktuar brenda lokalit, por përplasja ka vijuar edhe jashtë, ku të rinjtë janë goditur me grushta dhe sende të forta.

Në vendngjarje kanë arritur forca të shumta policie, teksa mësohet se janë shoqëruar në polici 2 persona, ndërkohë që ende nuk dihen arsyet e sherrit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img