Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
spot_img

PLAS në studio, kontrollori i kthehet Baton Haxhiut: Për 23 vite kam mbajtur b*thën tënde të sigurt në ajër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka plasur keq debati mes analistit Baton Haxhiu dhe kontrollorit të Rinasit Andel Trebicka.

Fillimisht ka qenë analisti që tha në studion e emisionit “Opinion” se “cilët janë këta që marrin vendime të tillë”, por më pas kontrollori i është kthyer keq, duke i thënë se ai për 23 vite ka mbajtur b*thën e tij në ajër të sigurt.

Trebicka: A e di kush jam unë? 23 vite unë kam mbajtur b*thën tënde në ajër të sigurt dhe ti më thua mua “kush je ti”?

Haxhiu: E para unë nuk bëj bisedë me fjalë të tilla në studio, ki kujdes me fjalorin, unë nuk thashë mos protestoni, por jo në këtë mënyrë.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img