Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Plas në Komisionin Hetimor, Paloka-Finos: Fjalën e merr kur të them unë…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Jo pak debate po zhvillohen në Komisionin Hetimor për çështjen Tahiri, ndërkohë që përplasja më e fundit që ka sjellë mjaft reagime nga na e mazhorancës ka qenë ajo mes Edi Palokës dhe Bashkim Finos.

Fjalën e kryetarit të Komisionit, Paloka ka tentuar ta ndërpresë deputeti socialist Bashkim Fino, ndërsa demokrati ka shpërthyer ndaj tij duke i fikur mikrofonin dhe duke i kujtuar disa herë që ai është kryetari i kësaj mbledhje.

Mos e shtyp më atë (mikrofonin), kryetari këtu jam unë. Kur të mbaroj unë merre fjalën ti. Fjalën e merr kur të them unë se unë jam kryetari”, ka thënë vazhdimisht Paloka, ndërkohë që fjalët e Finos nuk dëgjohen.

Më shumë

spot_img