Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
2.1kmh
75 %
Enj
26 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

PLAS NË EMISION/ Patozi: Në 2017 i ankoheshe Ramës për Bashën se të la jashtë liste; Gjekmarkaj: Ordiner! Gjithë jetën ke qenë mediokër, s’të llogaris fare si burrë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një debat me tone të ashpra ka ndodhur mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story”, ku Astrit Patozi dhe Agron Gjekmarkaj nuk i kanë kursyer akuzat dhe ofendimet ndaj njëri tjetrit.

Fillimisht ka qenë Patozi ai që ka akuzuar kandidatin e PD se në vitin 2017 i dërgonte mesazhe kryeministrit Rama ku i ankohej për Lulzim Bashën, ndërsa më pas Gjekmarkaj i është drejtuar me terma fyes Patozit.

Patozi: Në 2017, ti ke qenë legjendë urbane. Zgjoje dhe i shkruaje mesazhe Ramës dhe i qaje hallet se të kishte lënë Basha jashtë listës

Gjekmarkaj: Po sillesh si ordiner. Mua mos ma ço gishtin fare se s’të llogaris fare si burrë. Mos shpif! Unë nuk e kam për turp për marrëdhëniet me Edi Ramën, kam pirë edhe verë pas emisionit. Mos mu hiq mua si garip. Ti ke qenë gjithë jetën mediokër.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img