Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Plas në emision, gazetari-avokatit: Të q* ty, Mero Bazen dhe Edi Ramën (DEBATI-VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

699df2b2eeecda716047d29b2ea1c1df

Ka degjeneruar në sharje banale debati në emisionin “Arena”, mes gazetarit Bledi Mane dhe avokatit Altin Goxhaj.

Të dy kanë debatuar që prej fillimit të emisionit në “Ora News”, por një moment, kur Goxhaj i është drejtuar Manes duke i thënë se e “paguan Mero Baze për të bërë zhurmuesin”, ky i fundit nuk e ka mbajtur gojën.

Debati:

Goxhaj: Unë kam një argument pa mbyllur që është protesta

Mane: Më fal se janë dhe këta burrat e tjerë se do kisha thënë ndonjë fjalë

Dritan Hila: Bledi, Bledi, Bledi…

Mane-Goxhajt: Pranoje që ke qenë kandidat për Avokatin e Popullit

Goxhaj: Protesta e opozitës ishte një ortek i kontrolluar

Mane-Bejtjes: Si the ti të mbarojë benzinën?

Bejtja: Mos i hidh benzinë thash

Mane: Po mos më ngatërro me veten, se ti je nga Ballshi që vjen me benzinë, unë jam përmetar

Goxhaj: Po pse shqetësohesh kur po flisa për Bashën mor burrë?

Mane: Po ç’a Bashë thua? Pranoje publikisht ti dështove, dështove

Goxhaj: Po pse u shqetësove ti?

Mane: Ti dështove …

Goxhaj: O zhurmuesi i Mero Bazes, pse u shqetësove?

Mane: Unë q* ty dhe Mero Bazen dhe Edi Ramën

Hila: O Bledi, Bledi…

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img