Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

Plas në Drimadhë, vajza tërësisht nudo në plazhin publik, hap këmbët dhe merr rreze… (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Plas nudizmi në plazhet e Shqipërisë, konkretisht në Drimadhë, Himarë. Në viden e publikuar nga “Shqipëria ime” duket një femër e cila rri përmbys e veshur vetëm me tanga duke u nxirë në diell, dhe duke dhuruar spektakël me hapjen e këmbëve për ata pak njerëz të pranishëm që ishin aty.

Me kaq shumë femra të cilët pa aspak turp zhvishen në këtë formë, lind pyetja: A është i domosdoshëm një plazh nudist në Shqipëri? Ku të gjithë mund të rrinin lirshëm pa u shqetësuar nga askush, dhe duke mos bezdisur askënd. në botë prej shumë vitesh ka plazhe të caktuar, që i ndihmon ato vende dhe për rritjen e turizmi.

Më shumë