Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Plas mes gazetares së Top Channel dhe modeles, Silvana Bushati akuzon Sidorela Gjonin se i ka vjedhur emisionin: T’i hapësh këmbët shefit… (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4dae0ba2adc31f0755107016d400a14f

Promoja e një emisioni e lançuar nga gazetarja Sidorela Gjoni, është bërë objekt përplasje mes saj dhe modeles Silvana Bushati, kjo e fundit e njohur dhe si Presidente e Akademisë Konservatore të Kujtim Gjuzit.

“Jashtë loje” është emisioni që Gjoni lajmëron se do të hapë së shpejti, ndërsa modelja Silvana Bushati e akuzon se ideja dhe projekti janë të sajat, dhe i ka bërë para 1 viti.

“Sidorela Gjoni kjo eshte ideja dhe projketi im qe po ben ti dhe nuk eshte dicka e re, por e marr nga une, e berë para nje viti, kjo eshte nje gje shumë e turpshme per topneës_al. Ideja ime me shportë jashtë, sfida e te gjitha. Ne vendin tonë duhet te jesh loder e te gjithve qe te arrish aty ku do dhe te hapesh kembet nga shefi, e kjo vlen shumë”, shkruan Silvana Bushati për Sidorela Gjonin dhe ndan spotin e emisionit të saj.  

Për newsbomb.al, modelja Silvana Bushati është shprehur se projektin e saj ia ka dërguar digitalbit, por i kane thënë “se nuk bën”. Por realizimi i të njëjtit projekt kohë më pas nga Gjoni, e ka indinjuar dhe më tepër modelen.

Screenshot_9.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img