Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Plas mes Encës dhe Beatrix Ramosajt, bukuroshet sulmojnë njëra tjetrën (Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

572b6fe24bd4df9a9bfd73d282c5f867

Dy këngëtaret e njohura të muzikës shqiptare, Enca Haxhiaj dhe Beatrix Ramosaj janë përfshirë në një konflikt verbal me njëra-tjetrën në rrjetet sociale.

Ka qenë fillimisht një foto e postuar nga Beatrix në instagram, e modifikuar me photoshop, duke ironizuar në këtë mënyrë Encën, çka ka ndezur konfliktin mes tyre.

Enca nuk ka pritur gjatë dhe mënjëherë ka replikuar me ish-shoqen e saj, duke e quajtur atë të dështuar.

“Ne ishim shoqe deri sa të mbyti xhelozia. Por na shiko sot. Derik u ke arritur ti? Pa karrier, pa shfaqje, rri në shtëpi duke folur për mua”, shkruan Enca, ndërsa postimin ia dedikon ‘fanses’ së saj. 

Lexo edhe: Beatrix Ramosaj, pa make up, pa filter, por me shumë Photoshop

enca-2.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img