Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Plas mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, çifti i jep fund lidhjes në momentin kulminant

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4cb9ffa2a77cb2121e9c3baaac481a88

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një prej çifteve më të ndjekura, për shkak se tashmë marrëdhënien e kanë bërë publike.

Por, si duket diçka nuk ka shkuar siç duhet mes tyre. Në momentin më kulminant të marrëdhënies, kur kishin një raport të konsoliduar, Bora dhe Donaldi i kanë dhënë fund lidhjes ose ndoshta po kalojnë thjesht një krizë.

Si moderatorja, ashtu edhe aktori i humorit kanë larguar nga rrjetet sociale njëri-tjetrin. Sakaq ata kanë fshirë çdo postim që kanë bërë së bashku, duke nënkuptuar kështu një fund të lidhjes së tyre.

Megjithatë mbetet ende për t’u konfirmuar nga vetë palët nëse i kanë dhënë fund ose jo lidhjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img