Plas mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, çifti i jep fund lidhjes në momentin kulminant

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:17 13-08-2020 Plas mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, çifti i jep fund lidhjes në momentin kulminant Donald Veshaj, Bora Zemani

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një prej çifteve më të ndjekura, për shkak se tashmë marrëdhënien e kanë bërë publike.

Por, si duket diçka nuk ka shkuar siç duhet mes tyre. Në momentin më kulminant të marrëdhënies, kur kishin një raport të konsoliduar, Bora dhe Donaldi i kanë dhënë fund lidhjes ose ndoshta po kalojnë thjesht një krizë.

Si moderatorja, ashtu edhe aktori i humorit kanë larguar nga rrjetet sociale njëri-tjetrin. Sakaq ata kanë fshirë çdo postim që kanë bërë së bashku, duke nënkuptuar kështu një fund të lidhjes së tyre.

Megjithatë mbetet ende për t’u konfirmuar nga vetë palët nëse i kanë dhënë fund ose jo lidhjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Më e mirë në shtrat Angelina apo Jennifer? Brad Pitt ka këtë përgjigje
»
Article Logic
Execution time: 0.013381958007812
array(1) { ["section"]=> string(94) "plas-mes-bora-zemanit-dhe-donald-veshajt-cifti-i-jep-fund-lidhjes-ne-momentin-kulminant-216976" }