Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Plas live në studio, Elton Ilirjani-Kujtim Gjuzit: Je mashkulli i ëndrrave të mia… të puth; Deputeti: E pranoj dashurinë, mendjen e ke në prapakolp

spot_img

Lajme të ngjashëm

Biznesmeni Elton Ilirjani dhe kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi i kanë habitur të gjithë mbrëmë me deklaratat e tyre live në studion e e ‘360 gradë’ të Artur Zhejit.

Tema e mbrëmshme ishte zgjedhur “Feja hyn në politikë? Kisha katolike del hapur!”, ndërsa biznesmeni Ilirjani duket se doli nga linja, ndërsa deputeti nuk po përbahej me deklaratat e tij.

I gjithë diskutimi me Gjuzin nisi pasi biznesmeni kontravers Ilirjani, vendosi buzëkuq ngjyrë rozë.

Replikat:

Ilirjani: Po e vendos ngjyrë rozë. Kujtim je mashkulli i ëndrrave të mia.

Gjuzi: Je në muajin rozë, po pampersin e ke marrë. Kujtimi është prejardhje pellazge.

Ilirjani: Ngjyrën nuk e kam për parti.

Gjuzi: Hajde bëj partinë e prapakolpave në Tiranë ta shohësh sa vota ke. Respektin e ke, ta ka bërë ligjin Baca.

Ilirjani: Kujtim të puth fort tironsi im i dashur.

Gjuzi: Nuk ka shans të më puthësh ti mua. Unë pranoj puthje nga çdo princeshë shqiptare, jo nga ty.

Ilirjani: Kujtim ta ndërroj mendjen, kujdes, të puth. Unë i dua njerëzit e vështirë, i dashuroj.

Gjuzi: Nga ana njerëzore unë e pranoj dashurinë tënde, ti je zemër. Mendjen e ke së prapthi, e ke në prapakolp. Nuk të funksionon mirë qendra e inteligjencës.

Ilirjani: Unë jam gjithë kjo pjeshkë, si mos të më dojë, edhe pjeshkë me lekë. Të puth zemër.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img