Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

“Plas” leva e hekurit në Vlorë, sherr mes dy të rinjve, njëri përfundon në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy të rinj në qytetin e Vlorës ditën e sotme janë konfliktuar me njëri-tjetrin për motive banale të çastit.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e spitalit të qytetit bregdetar dhe nga informacionet paraprake mësohet se të rinjtë kanë dalë nga automjetet e tyre dhe më pas janë zënë me sende të forta.

Njëri prej tyre e ka goditur tjetrin me levë hekuri duke i shkaktuar dëmtime në trup dhe kokë.

Menjëherë I plagosuri indetiteti I të cilit ende nuk dihet është dërguar për në spitalin e Vlorës nga dëshmitarë të cilët janë gjendur aty pranë në momentin e konfliktit.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img