Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Plas leku në Londër, Ingrid Gjoni dorovitet ‘’Live’’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3b5322d3a40ec3e07f7f0c763c756db0

Paraja lumë. Këtë të tregon kjo video pak sekondëshe për këngëtaren e njohur shqiptare, Ingrid Gjoni.

Ajo ka qenë te bashkëatdhetarët e saj në Londër të Anglisë duke kënduar, por ata e kanë falenderuar në mënyrën më shqiptare të mundshme: duke e dorovitur me një tufë të madhe lekësh.

Një djalë i ri ia hedh para lekët, teksa Ingridi këndon për qejf të saj. Ndërkohë që spektatorët e tjerë brohorasin e duartrokasin. Dhe pas kësaj dorovitje, kush është ai këngëtar që nuk e këndon edhe një këngë më shumë?!

{mp4}26705{/mp4}

Më shumë

spot_img
spot_img