Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Plas keq në studion e ‘Dua të të bëj të lumtur’, shokohet Arbana Osmani, ndërhyn policia (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja e njohur Arbana Osmani çdo të shtunë prezanton emisionin “Dua të të bëj të lumtur”.

Në edicionin e radhës duket se ka ndodhur diçka e pazakontë, pasi është dashur edhe ndërhyrja e policisë.

Në promon e emisionit është transmetuar historia e dy të rinjve të dashuruar, të cilët nuk mund të jenë me njëri-tjetrin.

Teksa mban unazën në duar, atij i dridhen edhe duart teksa pret përgjigjen e vajzës që dashuron.

Familjarët e vajzës janë të gjithë kundër dhe ajo duhet të marrë një vendim nëse do të pranojë propozimin e djalit që dashuron dhe të përballet me familjen, apo ta refuzojë atë.

“U del përballë ti të gjithëve nëse unë të them po?”, dëgjohet t’i thotë vajza teksa i riu i propozon në studio.

Në fund të videos vihet re se situata ka agravuar aq keq sa në studion e Top Channel-it ka mbërritur dhe policia.

Më shumë
spot_img
spot_img