Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
27 %
1.5kmh
0 %
Enj
31 °
Pre
30 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Plas keq në DWTS, Soni Malaj kundërshton për herë të parë, SHPËRTHEN Ilir Shaqiri: Nuk do më mësosh mua ti (DEBATI NË BRENDËSI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka vazhduar me debate nata e spektaklit në “Dancing With The Stars”, pasi për herë të parë në këtë edicion, këngëtarja Soni Malaj ka kundërshtuar komentet e jurisë.

Kryetari i jurisë Ilir Shaqiri, për kërcimin e Sonit është shprehur se ishte një kërcim i zhvilluar në tension. Ndërkohë këngëtarja ka reaguar ashpër, duke mos pranuar kritikat, duke mbrojtur fort koreografinë që e cilëson si më të vështirën e kësaj nate. Sakaq, ka vazhduar me tone të ashpra debati.

Soni Malaj: Kush të dojë le të vijë ta provojë kërcimin këtu, ishte shumë i vështirë

Ilir Shaqiri: Nuk e dija, se nuk e bëj këtë zanat, ma shpjego sinqerisht (me ironi)

Sakaq, teksa Soni është përpjekur të shpjegojë kërcimin e saj dhe vështirësitë që ka hasur, kryetari i jurisë i është kthyer ashpër:“Nuk do më mësosh mua ti”

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img