Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Plas keq në BBV, përplasen fizikisht Sara dhe Françeska

Shkruar nga Newsbomb
Plas keq në BBV, përplasen fizikisht Sara dhe Françeska
Papastërtia është bërë shkak për nisjen e një debati të fortë mes Sarës dhe Françeskës. Kjo e fundit në mënyrë të vazhdueshme ka kritikuar Sarën për rrobat e saj të palara, duke e etiektuar si “zhulese". Më tej, debati mes tyre ka agaravuar me tone të larta, madje në një moment, teksa Sara po qëndronte te dera e banjës, Françeska i është sulur duke i kërkuar llogari që e shtyu. Momenti mes tyre është ende i paqartë pasi Sara pretendon se ka qenë mbështetur te dera e banjës dhe nuk e ka shtyrë. Sakaq, televotimi i të shtunës është anuluar pasi në shtëpinë e BBV ka mbërritur menjëherë zarfi i zi. Për më tepër shikoni videon:
 
View this post on Instagram
 

A post shared by ZoneVip.al (@zonevip.al)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese