Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
13 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 2 Prill, 2023

Plas humori në rrjet pas deklaratës së Berishës, tre ditë u mbajt në “ishull” Edi Rama

Lajme të ngjashëm

Tre ditë është mbajtur kryeministri Edi Rama në një ishull sekret, nga Byroja Federale e Hetimeve me bazë në SHBA. Kështu është shprehur ish-kryeministri Sali Berisha, lidhur me skandalin McGonigal.

Për këtë deklaratë imagjinare, rrjeti ka shpërthyer në humor dhe “meme”, duke modifikuar fotot e Ramës dhe të vetë Sali Berishës, në “ishullin sekret” ku është mbajtur për tre ditët e fundit kryeministri shqiptar.

 

Më shumë