Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Plas humori në internet me protestën e PD, “qofte dhe tallava” (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Muzikë dasmash, qofte dhe pizza, nata e parë e protestës së opozitës shqiptare në çadrën e vendosur në mes të bulevardit Dëshmorët e Kombit është shndërruar në video humoristike në internet.

Faqja të shumta kanë postuar këtë video montazh që ka ngjallur të qeshura dhe ka marrë shpërndarje pa fund. Për më tepër ndiqni videon:

 

Më shumë


spot_img

spot_img