Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

“Plas” grushti në Përputhen +40, Olti nuk duron Armandon dhe e qëllon në fytyrë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një episod i dhunshëm është regjistruar në emisionin përputhen +40 këtë fillim jave.

Armando dhe Olti janë përfshirë në një konflikt fizik me njëri-tjetrin gjatë publicitetit. Kamerat kanë filmuar Armandon që ngrihet nga karrigia e tij dhe i shkon afër Oltit duke e kapur prej fyti e duke e shtyrë.

Olti më pas është acaruar dhe e ka qëlluar në fytyrë me grusht ndërsa në dorë mbante mikrofonin. Të gjithë të pranishmit u ngritën në këmbë për të ndarë ata të dy.

Zënka mori fund shpejt, por debati vijoi ende ndërsa ditën e sotme në studio, Armandi tha se molla e sherrit ishte Lindita.

Më shumë

spot_img
spot_img