Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

PLAS GRUSHTI në mes të rrugës në Durrës, një FEMËR tenton të ndajë 4 BURRA (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

058960f7e650102e3091af52f8fb55cf

Një sherr mes 4 personash ka ndodhur në mes të rrugës në qytetin e Durrësit, raporton newsbomb.

Në videon e siguruar nga newsbomb, shihet se 4 persona po bëjnë sherr në mes të rrugës, ndërsa e vetmja që mundohet t’i ndajë është një grua, që raportohet se është e afërmja e njërit prej burrave që ishin pjesë e sherrit.

Edhe qarkullimi në njërën anë të rrugës është bllokuar, për shkak se personat e përfshirë në sherr i kanë lënë makinat në mes të rrugës.

Sherri ka ndodhur për arsye banale, dhe shkaku ka qenë një parakalim i gabuar i njërit prej personave, që nuk është pritur mirë nga shoferi tjetër.

Pasi janë konfliktuar të gjithë personat e përfshirë në sherr janë larguar me makinat e tyre, pa u ndaluar nga policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img