Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Plas grushti në mes të rrugës, burrat frenojnë makinat dhe…(VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër skenë dhunë është regjistruar ditën e djeshme në Prishtinë ku protagonist kanë qenë dy persona, të cilët janë përleshur me njëri-tjetrin.

Sipas dëshmitarëve të cilët menjëherë kanë nxjerrë telefonat për të filmuar këtë ngjarje, dy burrat kanë ndalur makinat në mes të rrugës, kanë dalë dhe kanë filluar të konfrontohen fizikisht.

Ishin kalimtarët e rastit ata që kanë ndërhyrë për ta neutralizuar situatën dhe që kanë njoftuar policinë për ngjarjen.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img