Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Plas grushti në Kamzë, dy të rinj zbresin nga makinat dhe konfliktohen në mes të rrugës

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr mes dy personave ka ndodhur mbrëmjen e sotme në bulevardin “Nënë Tereza” në Kamzë. Paraprakisht mësohet se një drejtues mjeti, shtetasi me iniciale I. I., 23 vjeç është konfliktuar me një tjetër drejtues automjeti, ende të paidentifikuar.

Ky i fundit pasi është konfliktuar fizikisht me 23-vjeçarin është larguar nga vendngjarja, ndërsa policia po punon për identifikimin dhe kapjen e tij.

Kamzë/ Informacion paraprak: 

Me datë 18.11.2021, rreth orës 17:10, te bulevardi “Nënë Tereza” në Kamzë, janë konfliktuar drejtuesit e dy mjeteve, shtetasi I. I., 23 vjeç dhe drejtuesi i mjetit tjetër ende i paidentifikuar. Nga shërbimet e Policisë po punohet për identifikimin e drejtuesit tjetër që është larguar nga vendngjarja. Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të konfliktit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img